Vianočný GARDROBE OUTLET A REMESELNÝ TRH

od 03.12.2022,09:00 do 17:00

Vianočný GARDROBE OUTLET A REMESELNÝ TRH

Srdečne Vás pozývame na 10. GARDROBE OUTLET a REMESELNÝ TRH tentokrát s vôňou vareného vína a Vianočnou atmosférou. Pripravili sme si pre Vás znova stánky so šatami, množstvo kvalitných lokálnych handmade výrobkov, výborné predvianočné občerstvenie, samozrejme dobrú náladu (ako vždy), workshopy, prednášky ale aj iné prekvapenia. Budeme v nových priestoroch, čas a miesto upresníme. Určite sa nezabudnite pridať do udalosti aby ste mali tie najaktuálnejšie informácie.
Veľmi sa už na Vás tešíme a dúfame, že si pred Vianocami budete vedieť vybrať pre svojich blízkych darčeky, ktoré dávajú zmysel.
Pre informácie ohľadom prihlásenia sa ako predajca, nás prosím kontaktujte na emaily: zavedomekn@gmail.com, nakoľko záujem je obrovský ako stále (a počet voľných miest obmedzený), prosíme urobte tak čím skôr. Žiadame aj tých prihlásených, ktorý sa registrovali už vopred aby nám znova zaslali email. Nakoľko chceme dať šancu aj novým predajcom, rozhodli sme sa, že nevieme držať miesto pre stálych predajcov a pre vopred registrovaných. Takto dostanú všetci rovnakú šancu a rovnaký čas na prihlásenie. Ďakujeme za pochopenie,
Tím Za vedomé Komárno
🇭🇺 Karácsonyi GARDROBE OUTLET és KÉZMŰVES VÁSÁR🎄
Szeretettel meghívunk Benneteket a 10. GARDROBE OUTLET-re és KÉZMŰVES PIAC-ra, ezúttal karácsonyi hangulat és a forralt bor illata járja be a helyiséget. Ismét készülünk Nektek rengeteg ruhával, minőségi lokál kézműves termékkel, ízletes karácsony előtti frissítőkkel, természetesen jó hangulattal (mint mindig), workshopokkal, előadásokkal, de egyéb meglepetésekkel is. Új helyiségben leszünk, a pontos időpontot és helyszint időben megosztjuk. Mindenképpen csatlakozzatok az eseményhez, hogy figyelemmel követhessétek a legfrissebb információkat .
Nagyon várunk Benneteket és reméljük, hogy nálunk megtaláljátok a megfelelő, hasznos ajándékot szeretteiteknek.
Az eladói regisztrációval kapcsolatos információkért keressenek minket a zavedomekn@gmail.com e-mail címen, mivel az érdeklődés, mint mindig, óriási (és a szabad helyek száma korlátozott), ezt mielőbb tegyétek meg. Azokat is kérjük, akik már korábban előregisztráltak, hogy küldjenek ismét e-mailt. Mivel szeretnénk esélyt adni az új eladóknak is, ezért úgy döntöttünk, hogy állandó eladóknak és előre regisztráltaknak nem tudunk helyet biztosítani. Így mindenki azonos esélyt és ugyanannyi időt kap a regisztrációra. Köszönjük a megértést.
A tudatos Komáromért csapata
Miesto konania: Komárno

« späť na titulku