Silvestrovská zábava a ohňostroj na Klapkovom námestí

od 31.12.2015,23:00

Silvestrovská zábava a ohňostroj na Klapkovom námestí

Rozlúčka so starým rokom na Klapkovom námestí bude mať slávnostné podfarbenie a na návštevníkov čaká veľkolepá zábava, slávnostná atmosféra. Aj napriek tomu, že výdavky mesto trochu okresalo, ohňostroj sľubuje nezabudnuteľný zážitok.

Podobne ako po minulé roky, určite sa oplatí vyjsť si na námestie najmä pre slávnostnú silvestrovskú atmosféru. Aj tento rok je pripravených množstvo atrakcií, vynikajúca hudba, obrovský ohňostroj, všetko, čo je podmienkou dobrej zábavy. Počas noci bude možné vidieť unikátnu laserovú svetelnú show a prekvapíme publikum aj „maľovaním svetiel“ na budovu, samozrejme nebude chýbať ani hudba, o ktorú sa postará DJ Atesz, ladená bude v prvom rade v štýle funky a retro.

Tento rok bude veľkolepý, takmer 8-minútový originálny ohňostroj, ozvláštnený novými prvkami, nočná obloha rozkvitne množstvom kytíc, rakiet, komét, veľkých farebných kvetov, striebornými kométami tvoriacimi zlatý palmový háj, vykreslia sa kaskády meteorov na oblohe.

„Aj tento rok venujeme pozornosť bezpečnej a pohodlnej oslave Komárňanov, záleží na nám tom, aby panovala správna atmosféra, ale aby na druhý deň ráno vládol v našom meste pokoj a poriadok. Pri zostavení tohtoročného programu sme mali na zreteli, aby príležitosť dostali miestni dodávatelia, aby sme mali náklady nižšie v porovnaní s minulým rokom“- povedal László Stubendek, primátor mesta.

Hudba začne večer o 11-ej a bude znieť až do 2- ej ráno. Časť ohňostroja sa spustí z Radnice, časť z vnútorného dvora Mestského úradu. V prípade zlého počasia alebo zlej viditeľnosti môže dôjsť k zmene programu.

„Rozlúčme sa so starým rokom a začnime Nový rok spolu, s dobrou náladou a plní plánov. Čakáme každého na Klapkovom námestí „- dodal László Stubendek, primátor.

Miesto konania: Námestie gen. Klapku, Komárno

« späť na titulku