RÉVolution Xmas edition

od 23.12.2022,21:00 do 24.12.2022,05:00

RÉVolution Xmas edition

Main stage-DnB
GABANNA /Drumatique/
KE3N /Drumatique/
Pronk /GreenLand/
Lion Dee /Black Gold/
Grawity /Konkoly/
Dilemma /City Reboot/
Break it stage-Breakbeat
LION DEE / Black Gold/
BRANDO
ZOLTA / Cats inda cave/
ARIM /City Reboot/
PSYCHO /4beat rec.,City Reboot,Konkoly/
Entry: tba
Sziasztok!
Közvetlenül karácsony előtt várunk benneteket a szokásos decemberi szeánszunkra. A nagyterem fő vendégei a legendás pozsonyi csapat, a Drumatique képviselői. GABANNA egyúttal a szlovákiai drum and bass szcéna úttörője, ott volt a 90-es évek első dnb megmozdulásain, nevéhez sok legendás akció fűződik. KE3N, aki a valós életben is Gabo párja, az újvonalas deep és minimalista drum and bass képviselője. Az egész Drumatique Crew az innovatív drum and bass zászlóvivője. A megfelelő felvezetésről a szintén pozsonyi LION DEE és a házigazda Dilemma gondoskodnak. Fő vendégeink után pedig beturbózzák a hangulatot GRAWITY és PRONK.
A kisszínpadon ezúttal szintén tört ütemek szólnak majd, breakbeat formában. Mindezt csak vinylről tálalja LION DEE, és a hangulatot fokozzák BRANDO, ZOLTA, ARIM és PSYCHO.
Szeretettel várunk benneteket.
Ahojte Révolutionári!
Pripravili sme pre vás predvianočnú nadielku zlomených beatov. Už ako je zvykom, main stage bude v rytme Drum and bass-u. A ako headlinera sme si teraz pozvali otca dnb scény na Slovensku Gabannu! Mnohý ho poznáte, ale tak povedzme si niečo v krátkosti. GABANNA je na scéne od roku 1990. Na začiatkoch svojej kariéry hrával hip-hop. Tento pán bol medzi prvými kto priniesol dnb na Slovensko a touto cestou mu aj ďakujeme !!! Je jedným zo zakladateľov Dramatique crew. Dlhé roky hrával vo formácii Galagha & Gabanna. Ostatné predstaví za mixom. Support za mixom mu bude robiť talentovaná DJ-ka KE3N tiež z Dramatique crew. Na scéne je už od roku 2007. Nie je to žiadna začiatočníčka 🙂. Jej sety sú atmosferické deepové. Ďalšími účinkujúcimi sú Lion Dee. Miluje vinyli a je multižánrový – bude hrať aj na break it stagei ako headliner ale aj na dnb stagei. Pronk už u nas bol viackrát, jeho sety sa budú niesť v duchu neura. Grawity z Konkoly crew u nás nevystúpi 1. krát jeho sety sa nesú v duchu neura a občas sú prešpikované nejakými oldschoolmi. A ako sme sľúbili, tak all night broken beat . Na second stage sa budú hrať tiež zlomené beaty len pomalšie. Tento stage bude patriť breakbeat-u a jeho odnožiam. Tu si zahrajú chalani ZOLTA,BRANDO,ARIM,PSYCHO,LION DEE.
Idú Vianoce a vy nás už podporujete viac ako 10 rokov tak sme si pre vás prichystali aj hodnotné darčeky 😉 !
Miesto konania: RÉV - A Magyar Kultúra Háza, Pevnostný rad, Komárno

« späť na titulku