Red Bull Tour Bus: Majk Spirit a Ben Cristovao – Komárno

od 03.06.2016,19:00

d

 

Roztočené kolesá a naštartovaný motor vytuningovaného autobusu z roku 1977 sú jasným dôkazom toho, že leto je za rohom. Ani tento rok Karosa nezostane nehybne stáť vo vozovom parku, pretože už začiatkom júna na svojich kolesách prinesie spolu s Majk Spirit a Ben Cristovao prílivovú vlnu hudby a zábavy do ulíc.

Koncept Red Bull Tour Bus je už dobre známy – na kompletne zrenovovanom autobuse tróni pojazdný hudobný stage a v jeho interiéri je priestor pre špeciálny backstage so šatňou a malou útulnou chill out zónou určenou hudobníkom. 

Začiatkom júna sa v útrobách autobusu na svoje vystúpenia budú pripravovať Majk Spirit a Ben Cristovao. Ani jedného umelca netreba špeciálne predstavovať. Majk je členom hip hopovej kapely H16, vizionár a autor už druhého mimoriadne úspešného sólového albumu Ypsilon. Jeho český kolega Ben si razí cestu ako spevák, tanečník, skladateľ, textár a moderátor. Už dávno nie je len „tým chlapcom zo Superstar“ a na jeho minuloročnej Live Tour 2015 valcoval davy.

Red Bull Tour Bus zaparkuje v piatok 3.6. v Komárne a na druhý deň – v sobotu 4.6. sa presunie do Lučenca. Počas oboch dní na streche autobusu vystúpia Majk Spirit aj Ben Cristovao.

Vystúpenia Red Bull TOUR BUS si môžete vychutnať úplne zadarmo.

Viac info o Red Bull Tour Bus na www.redbull.sk/tourbus
#tourbussk

http://www.redbull.com/…/13317917092…/red-bull-tour-bus-2016

Miesto konania: Klapkovo nám. , Komárno

« späť na titulku