NEVIO Live unplugged koncert

od 12.06.2015,18:44 do 21:00

NEVIO Live unplugged koncert

Srdečne vás pozývame na koncert svetového speváka Nevia, s ktorým si zakoncertuje aj Komárnu dobre známy Peter Emmer či deti z Dramaťáku.

 


Sympatický Nevio Passaro je spevák taliansko-nemeckého pôvodu. Nevio nie je iba spevákom, ale piesne si aj skladá a píše, je majiteľom produkčnej spoločnosti viac ako 10 rokov. Svoje piesne si píše v taliančine, nemčine, angličtine, či francúzštine. Čudujete sa ako môže písať piesne v toľkých jazykoch? Nuž, mali by ste vedieť, že Nevio je vyštudovaný tlmočník spomínaných jazykov na univerzite v Bologni. V zahraničných rádio éteroch momentálne znejú jeho single z očakávaného albumu Nordsüdlich von hier, ktorý bude po prvýkrát v nemčine.
Je držiteľom viacerých zlatých platní za predajnosť jeho albumov, nositeľ prestížnych ocenení ako Echo a Comet a 1. mája 2015 otvárala svetovú výstavu Milano Expo svojím koncertom. Jeho najvačší hit „Amore per sempre“ sa udržal v Top 10 viac ako 25 týždňov a predal z neho viac ako 150 000 kusov.
Je populárny predovšetkým v zahraničí (Nemecko, Švajčiarsko, Rakúsko a Taliansko), o čom svedčí aj fakt, že sa za ním na koncert do Komárna chystajú fanušíkovia zo vzdialenejších krajín Európy. Nevio odohrá unplugged koncert so svojím gitaristom a perkusionistom v intímnej atmosfére Domu Matice slovenskej v Komárne.

Tak neváhajte a rezervujte si lístky na jedno z najkvalitnejších hudobných podujatí začínajúceho leta ešte dnes!

Neviov oficiálny web: www.nevio.tv
Oficiálne Facebook stránky: http://www.facebook.com/nevio.official
Určite si vypočujte: NEVIOchannel na Youtube 😉


Már június 12-dikén örülhettek a koncertre evvel a csodás énekessel a Matica székházában Komáromban. Természetessen nemfog hiányozni a Dramaťák sem amely bemutatja a Snehulienka a sedem trpaslíkov pár dalát és a Slečna Loreline előadásaból is láthattok pár dalt. Örülni lehet a Emmer Péter csodálatos zenei előadására is. Ilyen eseményem semmiféle képpen nem hiányozhattok! Úgyhogy minél gyorsabban rezerváljatok jegyeket akár ezen a számon is 0905 283 006

Nevio official: www.nevio.tv

 

Invitation:
Sympathic Nevio Passaro is a singer of italian-german origin. Nevio is not only a singer, but also a songwriter, producer and owner of a studio and management agency in Berlin since 10 years. He is writing his songs in italian, german, english language, but he also speaks fluently french. Nowadays in radio ethers we can hear singles from his upcoming album Nordsüdlich von hier which is for the first time german.

He was awarded several golden records, national music prizes like „Echo“ or „Comet“ and had an opening concert of the Expo 2015 in Milano (1st of May). His biggest hit „Amore per sempre“ was in the Top ten for more that 25 weeks and sold more than 150.000 copies.

Its popularity and numerous fan base (particularly in Germany, Switzerland, Austria and Italy) suggests the fact that fans from distant countries are looking forward to his concert in Komarno and will travel to see him there.

So don’t waste your time, book your ticket now and take part in one of the most amazing music event of the upcoming summer.

Nevio officical: www.nevio.tv
Official Facebook pages: http://www.facebook.com/nevio.official
We recommend to check his NEVIOchannel on Youtube

Cena vstupenky/ Jegyár/ Price /: 6 eur
Rezervácia vstupenie/ Jegyárusítás / Booking&info : 0905 283 006 , nevio.slovakia@gmail.com

Miesto konania: DMS, nám. M.R.Štefánika 6, Komárno

« späť na titulku