Nevio & Dramaťák koncert

od 02.07.2016,19:00

Nevio & Dramaťák koncert

Spevák Nevio sa opäť vraci do  Komárna, aby si zopakol minuloročnú skvelú atmosféru. Ani tentokrát nebude chýbať koncert Dramaťákov.

Sympatický Nevio Passaro je spevák taliansko-nemeckého pôvodu. Nevio nie je iba spevákom, ale piesne si aj skladá a píše, je majiteľom produkčnej spoločnosti viac ako 10 rokov. Svoje piesne si píše v taliančine, nemčine, angličtine, či francúzštine. Čudujete sa ako môže písať piesne v toľkých jazykoch? Nuž, mali by ste vedieť, že Nevio je vyštudovaný tlmočník spomínaných jazykov na univerzite v Bologni. V zahraničných rádio éteroch momentálne znejú jeho single z  albumu Nordsüdlich von hier, ktorý vyšiel v nemčine.
Je držiteľom viacerých zlatých platní za predajnosť jeho albumov, nositeľ prestížnych ocenení ako Echo a Comet a 1. mája 2015 otváral svetovú výstavu Milano Expo svojím koncertom. Jeho najvačší hit “Amore per sempre” sa udržal v Top 10 viac ako 25 týždňov a predal z neho viac ako 150 000 kusov.
Je populárny predovšetkým v zahraničí (Nemecko, Švajčiarsko, Rakúsko a Taliansko), o čom svedčí aj fakt, že sa za ním na koncert do Komárna opäť chystajú fanušíkovia zo vzdialenejších krajín Európy. Nevio odohrá unplugged koncert so svojou kapelou (hrou na klavír sa počas spevu doprevádza sám, viď videá) v intímnej atmosfére Domu Matice slovenskej v Komárne.

Tak neváhajte a rezervujte si lístky na jedno z najkvalitnejších hudobných podujatí začínajúceho leta ešte dnes!

Cena vstupenky: dobrovoľné
Rezervácia vstupeniek: +421 905 283 006 , nevio.slovakia@gmail.com

Neviov oficiálny web: www.nevio.tv
Oficiálne Facebook stránky: http://www.facebook.com/nevio.official
Určite si vypočujte: NEVIOchannel na Youtube 😉


Invitation:
Sympathic Nevio Passaro is a singer of italian-german origin.  Nevio is not only a singer, but also a songwriter, producer and owner of a studio and management agency in Berlin since 10 years. He is writing his songs in italian, german, english language, but he also speaks fluently french.

He was awarded several golden records, national music prizes like “Echo” or “Comet” and had an opening concert of the Expo 2015 in Milano (1st of May). His biggest hit “Amore per sempre” was in the Top ten for more that 25 weeks and sold more than 150.000 copies.

On October 3rd, 2015, Nevio played a live concert together with his band in front of 1 Million people at the 25th anniversary of the German union at Brandenburg Gate in Berlin.

Its popularity and numerous fan base (particularly in Germany, Switzerland, Austria and Italy) suggests the fact that fans from distant countries are looking forward to his concert in Komarno and will travel to see him there.

So don’t waste your time, book your ticket now and take part in one of the most amazing music event of the upcoming summer.

Nevio officical: www.nevio.tv
Official Facebook pages: http://www.facebook.com/nevio.official
We recommend to check his NEVIOchannel on Youtube

Cena vstupenky/ Jegyár/ Price /: dobrovoľné/önkéntes/voluntary
Rezervácia vstupenie/ Jegyárusítás / Booking&info : +421 905 283 006 , nevio.slovakia@gmail.com

Miesto konania: Dom Matice slovenskej, Nám. M. R. Štefánika 6, 945 01 Komárno
Kontakt: 0905 283 006

« späť na titulku