Len pre ženy tour

od 24.09.2016,20:00

Len pre ženy tour

Nová striptérska skupina Dirtyy Boyzz pod vedením Johnyho Mecocha štartuje unikátne turné v 20 mestách Slovenska.

DIRTYY BOYZZ vás rozpália!

Novozaložená skupina DIRTYY BOYZZ sa predstaví v 20 mestách Slovenska program nabitý tematickými vystúpeniami, akrobaciou, šarmom, divadelno-kabaretná show pripomínajúca svetoznámu formáciu CHIPPENDALES alebo úspešný HOLLYWOODSKY film MAGIC MIKE.

Moderátor vás poteší súťažami a tombolou o zaujímavé ceny. Dámy budú môcť zažiť exkluzívne fotenie so všetkými účinkujúcimi a na pamiatku si odnesú fotku vytlačenú priamo na mieste. Show budú dotvárať vlastné kulisy, pódium a svetlá, ktoré sú súčasťou predstavení. DIRTYY BOYZZ prinesú dôkaz, že MADE IN SLOVAKIA môže byť tak isto veľkolepé s vysokým štandardom ako MADE IN USA. Dámy, ak sa povie striptíz tak verte, že Slovensko zažije prvýkrát v histórií prvú originálnu striptízovú skupinu, ktorá predvedie viac ako striptíz. Noc, na ktorú s určitosťou nezabudnete.

DIRTYY BOYZZ
Skupina profesionálnych striptérov a tanečníkov založená na Slovensku v roku 2016, vytvorená so zámerom pobaviť ženskú časť publika zmyselným predstavením s nádychom erotiky, vzrušenia v podobe tanca a pánskeho striptízu. Členovia tejto jedinečnej skupiny v rámci Európy, tvoria páni zo Slovenska i zahraničia, ktorí prešli namáhavým konkurzom ako i náročným tréningom pod dohľadom odborníkov z oblasti svetového pánskeho striptízu. Hlavným choreografom skupiny je JOHNNY PERFEKTO, ktorý dohliada na členov skupiny a pripravuje ich dôkladne a svedomito na veľké slovenské turné.
Hlavným členom skupiny DIRTYY BOYZZ je niekoľkonásobný majster sveta v pánskom striptíze – KENZOSUPERSTAR. Hlavnou myšlienkou, ideou a zámerom zakladateľa skupiny / DIEGO 001 ( MAGNIFIQUE AGENCY), je vniesť do sveta Európskeho striptízu viac zmyselnosti, predstavivosti, zábavy, profesionality ako i elegancie v rámci skoro dvojhodinového predstavenia, s pestrou choreografiou s nádychom exotiky, štýlu, fantázie, akrobacie a klasiky. Prvotným cieľom zakladateľov skupiny, okrem iného, je uviesť meno DIRTYY BOYZZ na vedúcu pozíciu erotického priemyslu v rámci Európy.

Vstup povolený len osobám od 18 rokov
Rezervácia lístkov: 0905 283 006
Cena vstupenky premium: 19,90 eur
Cena vstupenky VIP: 35 eur

OTVORENIE SÁLY 18.00 HOD
ZAČIATOK PROGRAMU 20.00 HOD

Podujatie na Facebooku

V skratke

  • zľava na vstup na unikátne turné striptízovej skupiny DIRTY BOYZZ pod vedením Johnyho Mečocha
  • program nabitý akrobaciou, šarmom i hereckým talentom
  • turné štartuje v septembri a trvá až do začiatku decembra
  • show navštívi až 21 slovenských miest
  • až tri typy vstupeniek – PREMIUM, VIP alebo VIP GOLD
  • show moderuje známy Binďo z rádia Europa 2 a vo vybraných mestách Robert Rosenberg
  • vzrušujúca erotická zábava pre všetkých
Miesto konania: Dom Matice slovenskej, Nám. M. R. Štefánika 6, 945 01 Komárno
Kontakt: 0905 283 006

« späť na titulku