DOBROČINNÝ VODNOPÓLOVÝ GALAPROGRAM / JÓTÉKONYSÁGI VÍZILABDA GÁLA

od 06.06.2015,16:30 do 23:59

DOBROČINNÝ VODNOPÓLOVÝ GALAPROGRAM

A Komáromi Vízilabda Szakosztály 2015. Június 6-án a Komáromi Termálfürdőben jótékonysági vízilabda gálamérkőzést szervez.
Klub vodného póla v Komárne usporiada dňa 6. júna 2015 na Termálnom kúpalisku v Komárne dobročinný vodnopólový galaprogram.

Az esemény fő attrakciója a szlovák és magyar vízilabda válogatott egykori és jelenlegi játékosait felvonultató gálamérkőzés, melynek keretein belül búcsúznak el aktív pályafutásuktól a komáromi vízilabda meghatározó egyéniségei, a Gergely testvérek.
Gergely István kétszeres olimpiai bajnok, világbajnok, világliga és európaliga győztes, sokszoros szlovák és magyar válogatott, örökös magyar bajnok, sokszoros szlovák bajnok,
Testvére Gergely Mihály sokszoros szlovák válogatott, világbajnokság résztvevője – 8. hely, Európa bajnokság – 7. hely, világbajnoki junior bronzérmes, valamint szlovák, francia es szlovén bajnok.
Az ellátogató közönségnek Gergely testvéreken kívül lehetőségük nyílik találkozni a szlovák vízilabda válogatott tagjaival és az olimpiát nyert magyar válogatott kiválóságaival, illetve a komáromi vízilabda neveltjeivel.
A jótékonysági rendezvény bevételét a komáromi kórháznak ajánljuk fel.

Jedným z hlavných bodov programu podujatia bude exhibičný vodnopólový zápas v ktorom si zmerajú sily súčasní i minulí reprezentanti Slovenska a Maďarska.. Stretnutie bude zároveň rozlúčkou s aktívnou hráčskou činnosťou dvoch velikánov komárňanského vodného póla bratov Gergelyovcov.
Štefan Gergely bol mnohonásobný reprezentant a viacnásobný majster Slovenska a Maďarska, dvojnásobný olympijský víťaz, majster sveta ako aj víťaz svetovej ligy a euro ligy.
Jeho mladší brat Michal bol mnohonásobný reprezentant Slovenska, účastník majstrovstiev sveta – 8. miesto, majstrovstiev Európy – 7. miesto, bronzový medailista z majstrovstiev sveta juniorov, majster Slovenska, Francúzska i Slovinska.
Okrem bratov Gergelyovcov budú mať diváci možnosť vidieť a stretnúť sa s ďalšími vynikajúcimi vodnopólistami, reprezentantmi Slovenska i Maďarska a aj odchovancov nášho klubu.
Nakoľko ide o dobročinné podujatie , výťažok z celej akcie sme sa rozhodli venovať
nemocnici v Komárne.

A BELÉPÉS INGYENES! VSTUP ZADARMO!

Miesto konania: Terrmálne kúpalisko, Komárno

« späť na titulku