Gardrobe outlet VOL.7

od 02.05.2020,09:00

Gardrobe outlet VOL.7

Pozývame Vás na v poradí siedmy gardobe outlet. Miesta pre predajcov máme už plné. Tento krát budeme pre verejnosť od 9:00 do 15:00. Tešíme sa na Vás a dúfame, že sa Vám bude rovnako páčiť ako minule 🙂

Čo je myšlienkou Gardrobe Outletu?

Byť ekologický nie je trend, ale je to naša povinnosť voči prírode. Všetok odpad či už plastový alebo textilný, tvoríme my ľudia. Mali by sme sa, preto hlbšie zamyslieť nad tým, čo môžeme zredukovať a spraviť lepšie. Nákup oblečenia je v tejto kategórii tiež.

Myšlienkou gardrobe outletu je vytriediť si šatník, spraviť niekomu radosť s oblečením, ktoré už nevyužijete a uvedomiť si dopady FASTFASHION-u na našu planétu.

Ak si určitý kus oblečenia neoblečiete rok, väčšinou platí, že si ho už neoblečiete nikdy. Namiesto toho, aby Vám zaberali miesto v skrini môžu spraviť niekomu inému radosť.

Prvotným cieľom Gardrobe outletu je, teda dať priestor ľuďom prísť a predať alebo vymeniť svoje šaty. Túto udalosť by sme chceli organizovať mesačne. V budúcnosti by sme radi vytvorili taký celodenný program, kde ľudia môžu prísť, stráviť pár hodín, rozprávať sa, socializovať. Miesto, kde si okrem šiat môžu kúpiť aj výrobky lokálnych výrobcov, miesto, kde si môžu dať chutné a zdravé občerstvenie, vypočuť príjemnú hudbu, naučiť sa niečo nové o ekologickom zero waste životnom štýle vo forme prednášok a workshopov a pritom si vychutnať, aj umelecké diela miestnych umelcov.

Naša myšlienka je ešte len na začiatku, ale veríme, že spoločnými silami dokážeme vytvoriť niečo úžasné. Program, ktorí si ľudia obľúbia, budú k nám opakovane chodiť, kde sa dozvedia niečo zaujímavé a hodnotné na dôležité témy. Miesto, kde prídu radi aj s deťmi. Veríme, že sa nám to podarí. Postupne budeme pridávať všetko, čo sme si k tejto udalosti naplánovali a budeme radi ak sa k nám pridáte a budete toho svedkami, ako vznikne v našom meste jeden zaujímavý projekt.

🇭🇺
Mi a Gardrobe Outlet koncepciója ?

A környezetvédelem nem a trend, hanem a természet iránti kötelességünk. Minden hulladékot mi emberek hozunk létre,legyen az akár műanyag, akár textil. Mélyebben el kéne gondolkodnunk arról, hogy mit tudunk csökkenteni és jobban csinálni . A ruhák megvásárlása szintén ebbe a kategóriába tartozik.

A gardrób-outlet koncepciója az, hogy válogasd ki a szekrényed tartalmát, hogy valaki boldog lehessen a ruhákkal, amelyeket már nem használsz, és felismerd a FASTFASHION hatását bolygónkon.

Ha egy évig nem viseltél egy ruhadarabot, akkor valószinűleg már soha nem is fogod. Ahelyett, hogy a helyet foglalja a szekrényben, boldoggá tehetnek valakit.

A Gardrobe outlet elsődleges célja az, hogy az emberek lehetőséget kapjanak, eladni vagy megváltoztatni ruhatárukat. Ezt az eseményt havonta szeretnénk megszervezni. A jövőben egy egész napos programot szeretnénk létrehozni, ahol az emberek el tudnak jönni, néhány órát beszélgetni, szocializálódni. Olyan hely, ahol a ruhák mellett helyi gyártóktól is vásárolhatnak termékeket. Olyan hely, ahol ízletes és egészséges ételeket fogyaszthatnak, kellemes zenét hallgathatnak, előadások és workshopok formájában megtanulhatnak valami újat az ökológiai nulla hulladék-életstílusról, miközben élvezik a tehetséges helyi művészek munkáit.

Az elképzelésünk még csak az elején tart, de úgy gondoljuk, hogy valami csodálatosat tudunk együtt létrehozni. Olyan programot, amelyet az emberek megszeretnek és vissza járnak majd hozzánk, ahol valami érdekeset és értékes információkat találnak fontos témákról. Egy hely, ahova örömmel jönnek gyerekekkel is. Hisszük, hogy meg tudjuk csinálni. Fokozatosan hozzá fogunk adni mindent, amit erre az eseményre terveztünk, és örülnénk neki ha csatlakoznátok és részesei lennétek annak, hogyan jön létre egy érdekes esemény a mi városunkban.

AKO SA PRIHLÁSIŤ AKO PREDAJCA?

Momentálne usporadúvame Gardrobe Outlet v Prachárni Sv. Barbory v starej pevnosti. Tento priestor je rozmerovo taký, že pohodlne sa do neho zmestí 16 predajcov šiat. Preto je na každý mesiac obmedzený počet predávajúcich. Pokiaľ chcete prísť predávať je dôležité, aby ste sa prihlásili u nás.
Formou emailu na email: gardrobeoutletkn@gmail.com, alebo osobne na našich facebookových profiloch do správy, prípadne telefonicky :
Lucia Kuchárová – 0918919865,
Andrea Szénásy – 0911646572 alebo
Claudia Illés – 0904343313.
Po prihlásení sa, obdržíte od nás registračný formulár, ktorý potrebujeme, aby ste vyplnili. Ďalej od nás dostanete aj pravidlá, kde sa presne píše, čo môžete doniesť, koľko, v akom stave, kedy prísť a ostatné.
Poplatok za predajné miesto je 5eur, okrem toho zaplatíte na mieste ďalších 5 eur, ktorí slúžia ako zábezpeka za požičané stojany, stoličky. Tento poplatok na konci dňa dostanete naspäť. V prípade, že ste niečo poškodili si ho necháme.
UPOZORNENIE! – Registračný formulár môžete obdržať len od nás! Pokiaľ Vám ho preposlala kamarátka a Vy nám ho pošlete vyplnený, nemôžeme ho brať do úvahy. Aby sme udržali spravodlivú postupnosť, vedieme si zoznam ľudí, ktorí sa nám hlásia. Ak Vy vyplníte formulár bez prihlásenia sa, nemôžeme Vás zaradiť ako predajcu.

HOGYAN LEHET JELENTKEZNI ELADÓNAK?

Jelenleg az erődben, a Szent Borbàla (règi lőporraktár) épületében helyezkedünk el. Ez a hely 16 eladónak biztosít teret, ezért minden hónapban korlátozott az eladók száma. Ha el szeretne jönni eladónak, akkor fontos, hogy NÀLUNK regisztráljon.
Elér minket E-mailben: gardrobeoutletkn@gmail.com, vagy személyesen Facebook-profilunkon és telefonon:
Lucia Kucharova – 0918919865,
Szénásy Andrea – 0911646572 vagy
Claudia Illés – 0904343313.
Miután jelentkezett, kap tőlünk egy regisztrációs űrlapot, amelyet fontos kitölteni. Továbbá szabályzatot is kap, amelyben pontosan le van írva, hogy mit hozhat, mennyit, milyen állapotban, mikor kell jönni és egyebek.
Az eladási stand díja 5 euró, emellett további 5 eurót fizet a helyszínen, ami a helysèg és a kölcsönzött állványok, székek kaukciójaként szolgál. Az utóbbi összeget a nap végén visszakapják az eladók. Ha valami rongálódik, abban az esetben ezt az összeget megtartjuk.
📌FIGYELEM! – A regisztrációs űrlapot csak tőlünk kaphatja meg! Ha egy barát, ismerős tovább küldte, azt nem vesszük figyelembe. A méltányos sorrend fenntartása érdekében listát tartunk a jelentkező személyekről. Ha kitölti az űrlapot anélkül, hogy bejelentkezne, nem tudjuk eladónak minősíteni.

Miesto konania: Pracháreň Sv.Barbory, Stará pevnosť, Hradná, Komárno

« späť na titulku