Od 20. do 25.7. školské ihrisko ZŠ Komenského ožilo hrdinami!

tábor
V poradí už na tretí letný prímestský tábor sa tento rok prihlásilo až 138 detí, ktorí počas 6. dní tábora v sebe objavovali hrdinu! V tom im pomáhalo 44animátorov, z toho 30 dospelých a 14 dobrovoľníkov. Deti spolu s animátormi a organizačným tímom sa vydali na záchrannú akciu. Každý deň sme privítali členov záchranných zložiek, ktorí nám ukázali, čo obnáša ich povolanie- v pondelok to boli zdravotníci, v utorok vojaci a policajti, vo štvrtok hasiči. Stredajší deň sme sa osviežili na kúpalisku v Patinciach a v piatok sme si sadli, naoko ako skúsení piloti, do lietadiel na Novozámockom letisku. Každý deň sa deti mohli tešiť na bohatý program plný hier, športu, tanca, divadla, z nových priateľov a nezabudnuteľného dobrodružstva!
Vďaka ochote a spolupráci mnohých rodičov, dobrodincov sa aj tohtoročný letný tábor stal skutočne nezabudnuteľným zážitkom!
Už teraz s veľkou radosťou pozývame všetky deti do letného tábora, na ďalšie dobrodružstvo, ktoré začne 18.-23.7.2016! Tešíme sa na vás! Vaši komárňanskí animátori!