Zoznam členov odborných komisií pri MZ, rokovací poriadok

Rokovaci poriadok komisii

Finančná komisia

Ing. Szabó Béla predseda

  1. Hortai Éva
  2. Benyó Zoltán
  3. Vetter Ján
  4. Jágerská Alžbeta
  5. Obonya Alexander
  6. Palacka Tomáš
  7. Olláry Viktor
  8. Kopják Angelika
  9. Csicsó Peter

Komisia rozvoja mesta

JUDr. Bende Štefan predseda

  1. Rajkó František
  2. Keszegh Margit
  3. Korpás Peter
  4. Csémy Olivér
  5. Marcsa Gabriel
  6. Tárnok Magdaléna
  7. Sánta Béla
  8. Padlovicsova Agnesa
  9. Takács Peter

Komisia kultúry a školstva

Mgr. Szénássy Tímea  predsedníčka

  1. Kiss Péntek József
  2. Gajdáč Ondrej
  3. Less Károly
  4. Kovács Juraj
  5. Szabó Csilla
  6. Mačicová Jana
  7. Héder Ágnes
  8. Farkas Adrianna
  9. Langschadova Zuzana

 Športová komisia

Ing. Glič Konštantin predseda

  1. Marek Anton
  2. Horváth Attila
  3. Ipóth Szilárd
  4. Horváth Igor
  5. Dosúdil František
  6. Százvai Szabolcs
  7. Bak Norbert
  8. Kovács Szilárd
  9. Szayka Róbert

Sociálna komisia

Mgr. Batta György predseda

  1. Bastrnák Tibor
  2. Anton Marek
  3. Hosnédlová Nataša
  4. Uhrinová Renáta
  5. Pint Tibor
  6. Szabó Béla (Kertész Gábor)
  7. Baštrnáková Leila
  8. Kollár Zoltán
  9. Pálinkás Márta

Komisia verejnoho poriadku a ochrany životného prostredia

JUDr. Varga Tamás  predseda

  1. Less Károly
  2. Žuža Tomáš
  3. Fügedi Jenő
  4. Farkas Attila
  5. Csizmaziová Judita
  6. Vincze Pavel
  7. Kološová Andrea
  8. Tóth Ladislav
  9. Doktorik Ondrej

Komisia cestovného ruchu

Kovács Dávid  predseda

  1. Knirs Imrich
  2. Bujna Zoltán
  3. Feszty Zsolt
  4. Pohlmüllner József
  5. Köles Jozef
  6. Šárai Márta
  7. Cúth Csaba
  8. Kiss Róbert
  9. Szilva Róbert
 
Predchádzajúce komisie

Finančná komisia 2012

1. Ing. László Győrfi

2. MUDr. Zoltán Benyó

3. JUDr. Éva Hortai

4. Ing. Alžbeta Jágerská

5. Ing. Péter Csicsó

6. Ing. Lajos Csonka

7. Ing. Ľudovít Konczer

8. Ing. Marián Molnár

9. Ing. Ramón Novosád

10. Ing. Viktor Olláry

11. Ing. Tomáš Palacka

12. Zsuzsanna Varga

 

Komisia školstva, kultúry, športu a mládeže 2012

1. PaedDr. Ágnes Héder

2. Mgr. György Batta

3. Ing. Gábor Dékány

4. Csaba Fehér

5. Mgr. Ondrej Gajdáč

6. MUDr. Szilárd Ipóth

7. Mgr. Béla Keszegh

8. Zsolt Kolek

9. PaedDr. Zuzana Langschadlová

10. Ing. Zoltán Pézman

11. Róbert Szayka

12. Ing. István Szőköl

 

Komisia pre otázky sociálne, zdravotné a bytové  2012

1. PaedDr. Štefan Bende

2. Koloman  Borbély

3. Mgr. Ladislav Brinzik

4. Mária Hajabácsová

5. Nataša Hosnédlová

6. Ing Tomás Lengyel

7. Bc. Krisztián Litomerický

8. MUDr. František Molnár

9. JUDr. Vojtech Novák

10. Karol Rafael

11. Viliam Rigó

12. MUDr. Peter Tóth

 

Komisia rozvoja mesta 2012

1. Mgr. Juraj Bača,predseda komisie

2. Mgr. Štefan Bende

3. JUDr. Mária Kanthová

4. Ing.arch.Zoltán Bartal

5. Ing. Czíria Attila

6. Ing. Csaba Kurucz

7. Miroslav Lopata

8. Marek Mihály

9. Mgr. Tomáš Nagy

10. Ing. Béla Sánta

11. Ing. Miroslav Švec

12. Ing. Takács Peter