23. Komáromi napok műsora

 

Műsor letölthető

 

Április 24. csütörtök

  • 9.00 Országos Floorball Diákolimpia döntő
    VI. korcsoport ( Városi Sportcsarnok)
  • 14.00 Feszty duatlon (Feszty Árpád Ált. Isk.)
  • 14.00 Kolesz Kupa középiskolai kollégiumok
    kispályás labdarúgó tornája (Molaji Sporttelep)

Április 25. péntek

  • 08.00 Telekom Megyei Labdarúgó Diákolimpia Döntő (Czibor Zoltán Sporttelep)
  • 11.00 VIII. Szót kérünk! ifjúsági konferencia
    (Csokonai Művelődési Központ)
  • 16.00 A sebesült Görgei
    A Semmelweis Orvostörténeti Múzeum időszaki kiállításának a megnyitója. (Klapka György Múzeum)
  • 19.00 100+1 Pop Rock Jazz
    Fiatal tehetségek élő zenés bemutatkozása (Csokonai Műveldési Központ)

Április 26. szombat

  • 09.00 IV. Komáromi Streetball Kupa
    (Petőfi Sándor Általános Iskola udvara)
  • 10.00 SZPK – Vajda U14-es bajnoki
    floorball mérkőzés (Városi Sportcsarnok)
  • 10.00 Ünnepi testületi ülés (Városháza) 11.30 Komárom VSE – Bábolnai SE
    U16-os bajnoki labdarúgó mérkőzés
    (Czibor Zoltán Sporttelep)
  • 15.00 Motoros felvonulás (a megszokott útvonalon)
  • 16.30 Barátság Kupa nemzetközi senior
    kispályás labdarúgó torna (Molaji Sporttelep)
  • 17.00 Komárom VSE – SZESE
    NB II-es női felnőtt kézilabda mérkőzés
    (Városi Sportcsarnok; junior mérkőzés: 15.00)
  • 19.00 100+1 Pop Rock Jazz
    Fiatal tehetségek élő zenés bemutatkozása
    (Csokonai Művelődési Központ)

Április 27. vasárnap

  • 10.00 Floorball Final Four U15-ös bajnoki döntő (Városi Sportcsarnok)
  • 15.00 XX. Zene-Barátság Nemzetközi Népzenei Gála
    (Petőfi Sándor Művelődési Ház)
  • 15.00 SZPK-Eger női florball bajnoki döntő
    (Városi Sportcsarnok)
  • 15.00 17. Felvidéki Tavaszi Emlékhadjárat ünnepélyes fogadása (Petőfi kopjafa)
  • 17.00 Koppánymonostori SE – Vértessomló
    megyei II. osztályú felnőtt labdarúgó mérkőzés
    (Berecz Dezső Sporttelep; U19: 15.00)
  • 18.00 Jótékonysági koncert a szőnyi templom orgonájának felújítására a Vox Femina Nőikar és a Vivace Zenei Egyesület közreműködésével „A felújítás a 63200078-15702715 számlaszámra történő befizetéssel is támogatható.” (Szőnyi Katolikus Templom)

Árilis 28. hétfő

  • 11.00 Új generáció, új lehetőségek, újrahasznosítás – kiállítás
    (Kempelen Szakképző és Kollégium aulája)
  • 14.00 Erőd Futás általános és középiskolások futóversenye (Igmándi Erőd)
  • 17.00 Ég és Föld között -Öt komáromi alkotóművész kiállításának megnyitója
    (Arany 17 Rendezvényközpont)
  • 19.00 Doctor Herz – musical
    a Magyarock Dalszínház előadása ( Jókai Mozi)

Árilis 29. kedd

  • 10.00 Nyitott kapuk a Móra iskolában
    népművészeti kiállítás, hímzés, fafaragás és faesztergályos bemutató
    (KEM-i Óvoda, Ált. Isk. Móra Ferenc Tagintézménye)
  • 17:30 A földsugárzás (radiesztézia) hatása életünkre
    Rózsa Mónika, spirituális terapeuta előadása
    (Arany 17 Rendezvényközpont)
  • 19.00 Doctor Herz – musical
  • a Magyarock Dalszínház előadása ( Jókai Mozi)

Április 30. szerda

  • 08.00 Bozsik Pentatlon 
    (Bozsik József Ált.Isk.)
  • 10.00 „Forradalom és szabadságharc a Duna mentén Bécstől Orsováig, 1848-49” történész konferencia
    (Monostori erőd, Konferencia terem)
  • 15.00 A Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola nővendékeinek műsora ( Jókai Liget)
  • 16.00 Ritka Magyar Folk Band műsora
    ( Jókai Liget)
  • 18.00 Csík Zenekar élő koncertje ( Jókai Liget)
  • 19.00 A Magyar Lovas Színház 10 éves ünnepi gálaműsora (Fedeles Lovarda)
  • 20.00 Utcabál – zenél a Syncron Band ( Jókai Liget)

Május 1. csütörtök

  • 09.00 Homa Kupa U11-es nemzetközi floorball torna (Városi Sportcsarnok)
  • 09.00 KOMINFO Kupa műfüves kispályás labdarúgó torna (Czibor Zoltán Sporttelep)
  • 10.00 Szász Ilona: Violin király és Hanga királykisasszony zenés mesejáték Joós Tamás énekmondóval ( Jókai Liget)
  • 10.00 Koszorúzás az 1919-es áttörés 102 áldozatának tömegsírjánál (Észak-Komárom, Katolikus Templom)
  • 10.00 Desef Kupa U9-es nemzetközi floorball torna (Feszty Árpád Általános Iskola)
  • 11.00 Zumba Fittness bemutató a Mylannal ( Jókai Liget)
  • 11:30 Kötélhúzó verseny (Erzsébet – híd)
  • 12.00 40. Komárom-Komárno Nemzetközi Futóverseny (Rajt: Jókai liget)
  • 13.00 A Batyu Színház előadása gyermekeknek ( Jókai Liget)
  • 14.00 Megemlékezés az 1919-es áttörés áldozatainak délkomáromi emlékművénél (Vasúti híd – déli hídfő) 14.00 KVSE Fit-kid szakosztályának bemutatója ( Jókai Liget)
  • 14.00 Dudás Kupa U15-ös nemzetközi floorball torna (Városi Spoortcsarnok)
  • 15.00 Garabonciás Néptáncegyüttes műsora ( Jókai Liget – Színpad)
  • 16.00 Játék a Forrás rádió műsorvezetőivel ( Jókai Liget)
  • 16.30 Síposok SE – Észak-komáromi játékvezetők labdarúgó mérkőzés (Molaj Sporttelep)
  • 17.00 Twinner – A László testvérek műsora ( Jókai Liget)
  • 18.00 Magyarország – Pozsony válogatott U19-es floorball mérkőzés (Városi Sportcsarnok)
  • 19.00 A Magyar Lovas Színház 10 éves ünnepi gálaműsora (Fedeles Lovarda)
  • 19.00 Demjén Ferenc élő koncertje ( Jókai Liget)
  • 21.00 Utcabál – zenél a Brigetio Klubzenekar ( Jókai Liget)

Május 2. péntek

  • 09.00 Tóth Mihály Kupa kölyökfoci torna (Czibor Zoltán Sporttelep)
  • 09.00 Dudás Kupa U15-ös nemzetközi floorball torna (Városi Sportcsarnok)
  • 10.00 Miénk a színpad! – helyi óvodások bemutatója ( Jókai Liget)
  • 11:30 Bábuci Bábszínház előadása ( Jókai Liget)
  • 12.00 Széttáncolt cipellő – Füzi Rozi interaktív előadása gyerekeknek ( Jókai Liget)
  • 13.00 Kobold Együttes élő koncertje gyermekeknek ( Jókai Liget)
  • 14.00 Népház Show Formációs Táncegyüttes és utánpótlás csoportjának bemutatója ( Jókai Liget)
  • 15.00 Fourtissimo zenekar élő koncertje ( Jókai Liget)
  • 16.00 Demonlord együttes élő koncertje ( Jókai Liget)
  • 17.00 Kiderül mi van a dobozban?! Forrás rádió nyereményjáték ( Jókai Liget)
  • 17.30 Egyéb Veszély zenekar élő koncertje ( Jókai Liget)
  • 19.00 A Magyar Lovas Színház 10 éves ünnepi gálaműsora (Fedeles Lovarda)
  • 20.00 Edda Művek zenekar élő koncertje ( Jókai Liget)
  • 22.00 Nosztalgia Disco Dj Tom Taylorral ( Jókai Liget)

Május 3. szombat

  • 08.00 Nemzetközi túranap 5-10-20 km-es gyalogtúra az erődök érintésével (Rajt-cél: Tó Csárda)
  • 08.00 Nyitott kapuk a Városi Sportcsarnokban (Városi Sportcsarnok; 8.00-14.00)
  • 09.00 Villám sakkverseny (Közösségi Ház)
  • 10.00 Komárom VSE – Dorogi FC U14-es bajnoki labdarúgó mérkőzés (Czibor Zoltán Sporttelep)
  • 10.00 Miénk a színpad! – helyi iskolások bemutatója ( Jókai Liget)
  • 10.00 33 km családi kerékpártúra a Brigetio Kerékpáros Sportegyesülettel (Rajt: Jókai Liget)
  • 11:30 Zsebsün zenekar élő koncertje ( Jókai Liget)
  • 13.00 Komáromi Labdarúgó Csillagok Találkozója (Czibor Zoltán Sporttelep)
  • 13.00 Rhino műsora ( Jókai Liget)
  • 14.00 FBI Street Generations & RED One tánccsoport közös produkciója ( Jókai Liget)
  • 15.00 „ TÚL AZ ÓPERENCIÁN …” élő kivánságmüsor Tóth Évával és Leblanc Győzővel ( Jókai Liget)
  • 15.00 Komárom VSE – Veszprém NB II-es férfi felnőtt kézilabda mérkőzés (Városi Sportcsarnok; junior mérkőzés: 17.00)
  • 15:30 Játék a Forrás Rádió műsorvezetőivel ( Jókai Liget)
  • 16.00 Bridge to you zenekar élő koncertje ( Jókai Liget)
  • 17.00 FC Brigetio – Herceghalom öregfiúk bajnoki labdarúgó mérkőzés (Czibor Zoltán Sporttelep)
  • 17.30 Magyarock Musical Band élő koncertje ( Jókai Liget)
  • 18.00 Egressytől Bartókig – a Concordia Vegyeskar hangversenye (Református templom)
  • 20.00 Ocho Macho zenekar élő koncertje ( Jókai Liget)
  • 22.00 Utcabál – zenél a Vidám Fiúk ( Jókai Liget)

Május 4. vasárnap

  • 09.00 Komáromi Napok Kupa – amatőr páros tenisz torna ( Jókai Gimnázium)
  • 09.00 Erima Utánpótlás Kézilabda Torna (Városi Sportcsarnok)
  • 10.00 Miénk a színpad! – helyi civil szervezetek bemutatója ( Jókai Liget)
  • 10.00 Nyitott kapuk a műfűves pályán (Czibor Zoltán Sporttelep; 10.00-18.00)
  • 11.00 A Délibáb – Színház előadásai: Szabadesés, Áldozat-ok ( Jókai Liget)
  • 13.00 A Platina Táncstúdió műsora ( Jókai Liget)
  • 14.00 Norys, Bak Elit és az Ucca’koszt műsora ( Jókai Liget)
  • 14.30 Játék a Forrás Rádió műsorvezetőivel ( Jókai Liget)
  • 15.00 Takács Nikolas műsora ( Jókai Liget)
  • 17.00 Koppánymonostori SE – Piliscsévi SE
    megyei II. osztályú felnőtt labdarúgó mérkőzés (Berecz Dezső Sporttelep; U19-es mérkőzés: 15.00)
  • 16.00 Csákvári Band élő koncertje ( Jókai Liget)
  • 18.00 Animal Cannibals együttes műsora ( Jókai Liget)
  • 19.30 Utcabál – zenél az Elektron Band ( Jókai Liget)