Majster MBK Rieker COM-therm Komárno / Extraliga v basketbale mužov 2014 – 2015

Extraliga muži 2014/2015


Účastníci súťaže

ŠKP Banská Bystrica BK Inter Incheba Bratislava MBK Rieker Com -therm Komárno BC Prievidza EDYMAX SPU Nitra MBK Handlová BK 04 AC LB Spišská Nová Ves BK Levice Iskra Svit


Linky:

www.mbkkom.sk www.facebook.com/mbkkom www.slovakbasket.sk www.basket.sk www.basketportal.tv  


11289574_10153355196670559_4477058113648268726_oFinále 🙂

Stav série: 4 : 3 pre MBK Rieker COM-therm Komárno

16.05.2015 19:00  BC Prievidza-MBK Rieker COM-therm Komárno 68:78 (34:45)

13.05.2015 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-BC Prievidza  85:90 (41:44)

09.05.2015 19:00  BC Prievidza-MBK Rieker COM-therm Komárno  96:70 (59:36)

06.05.2015 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-BC Prievidza  90:70 (57:25)

02.05.2015 19:00  BC Prievidza-MBK Rieker COM-therm Komárno  74:56 (41:31)

29.04.2015 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-BC Prievidza  70:69 (35:31)

25.04.2015 19:00  BC Prievidza-MBK Rieker COM-therm Komárno  77:89 (36:49)

2014/2015 – Eurovia SBL – playoff – semifinále – Dospelí –

11.04.2015 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-BK Inter Incheba Bratislava  92:87 (43:43)

04.04.2015 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-BK Inter Incheba Bratislava  91:74 (51:32)

01.04.2015 18:00  BK Inter Incheba Bratislava-MBK Rieker COM-therm Komárno  75:78 (34:46)

28.03.2015 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-BK Inter Incheba Bratislava  90:85 (50:36), stav série 1 : 0


2014/2015 – Eurovia SBL – playoff – štvrťfinále – Dospelí –

15.03.2015 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-ŠKP Banská Bystrica, 128:86 (72:48), stav série 0 : 3

11.03.2015 18:00  ŠKP Banská Bystrica-MBK Rieker COM-therm Komárno  107:110 (49:46),stav série 0 : 2

07.03.2015 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-ŠKP Banská Bystrica  90:85 (48:50), stav série 1 : 0


Koniec základnej časti

Do play-off z 2.miesta

28.02.2015 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-BC Prievidza  74:61 (37:27)

21.02.2015 18:00  BK Iskra Svit-MBK Rieker COM-therm Komárno  84:82 (37:37)

18.02.2015 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-BK Inter Incheba Bratislava  84:77 (49:36)

14.02.2015 18:00  EUCOS Levickí Patrioti-MBK Rieker COM-therm Komárno  91:99 (46:43)

11.02.2015 18:30  VŠEMvs Karlovka Bratislava-MBK Rieker COM-therm Komárno  75:101 (48:48)

08.02.2015 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-BK Inter Incheba Bratislava  80:87 (46:49) Budiš Slovenský pohár – Dospelí – Muži – finále

07.02.2015 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno- ŠKP Banská Bystrica 96 : 87 (44:47) Budiš Slovenský pohár – Dospelí – Muži – II.semifinále

06.02.2015 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-EUCOS Levickí Patrioti  111:92 (55:52) Budiš Slovenský pohár – Dospelí – Muži – 1.kolo

02.02.2015 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-BK 04 AC LB Sp. Nová Ves  107:75 (52:43)

28.01.2015 18:00  MBK SPU Nitra-MBK Rieker COM-therm Komárno  80:94 (28:47)

24.01.2015 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-MBK Handlová  109:87 (53:47)

21.01.2015 18:00  ŠKP Banská Bystrica-MBK Rieker COM-therm Komárno  88:97 (47:45)

17.01.2015 18:00  BC Prievidza-MBK Rieker COM-therm Komárno  89:64 (49:25)

14.01.2015 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-BK Iskra Svit  108:71 (63:38)

10.01.2015 18:00  BK Inter Incheba Bratislava-MBK Rieker COM-therm Komárno  78:87 (40:45)

07.01.2015 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-EUCOS Levickí Patrioti  99:85 (47:30)

03.01.2015 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-VŠEMvs Karlovka Bratislava  96:79 (50:33)

22.12.2014 18:00  BK 04 AC LB Sp. Nová Ves-MBK Rieker COM-therm Komárno  74:68 (37:40)

20.12.2014 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-MBK SPU Nitra  121:68 (67:38)

17.12.2014 18:00  MBK Handlová-MBK Rieker COM-therm Komárno  109:91 (54:56)

07.12.2014 18:00  ŠKP Banská Bystrica-MBK Rieker COM-therm Komárno  71:84 (36:39)

03.12.2014 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-BC Prievidza  76:68 (38:40)

29.11.2014 18:00  BK Iskra Svit-MBK Rieker COM-therm Komárno  91:93 (34:44)

26.11.2014 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-BK Inter Incheba Bratislava  90:77 (48:34)

22.11.2014 18:00  BK Levickí Patrioti-MBK Rieker COM-therm Komárno  84:94 (36:49)

19.11.2014 18:30  VŠEMvs Karlovka Bratislava-MBK Rieker COM-therm Komárno  81:94 (34:49)

15.11.2014 18:30  MBK Rieker COM-therm Komárno-BK 04 AC LB Sp. Nová Ves  104:77 (53:27)

15.11.2014 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-BK 04 AC LB Sp. Nová Ves

12.11.2014 18:00  MBK SPU Nitra-MBK Rieker COM-therm Komárno  77:89 (44:33)

08.11.2014 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-MBK Handlová  70:79 (37:39)

05.11.2014 18:00  ŠKP Banská Bystrica-MBK Rieker COM-therm Komárno

01.11.2014 18:00  BC Prievidza-MBK Rieker COM-therm Komárno  85:66 (46:29)

29.10.2014 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-BK Iskra Svit  83:72 (46:36)

25.10.2014 18:00  BK Inter Incheba Bratislava-MBK Rieker COM-therm Komárno  87:71 (42:28)

22.10.2014 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-BK Levickí Patrioti  107:71 (59:38)

19.10.2014 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-VŠEMvs Karlovka Bratislava 99:61 (50:25)

15.10.2014 18:00  BK 04 AC LB Sp. Nová Ves-MBK Rieker COM-therm Komárno  76:105 (37:53)

11.10.2014 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-MBK SPU Nitra 94:70 (49:40)

08.10.2014 18:00  MBK Handlová-MBK Rieker COM-therm Komárno 74:82 (32:43)

04.10.2014 18:00  MBK Rieker COM-therm Komárno-ŠKP Banská Bystrica  91:75 (53:42)

Extraliga

Vyžrebovanie súťaže: Extraliga muži 2014/2015
Základná časť 1/4 Základná časť 2/4
4.10.2014  sobota 5.11.2014  streda
MBK SPU Nitra VŠEMvs Karlovka BA VŠEMvs Karlovka BA MBK SPU Nitra
BK 04 AC LB SNV MBK Handlová MBK Handlová BK 04 AC LB SNV
MBK Rieker Com Therm KN ŠKP Banská Bystrica ŠKP Banská Bystrica MBK Rieker Com Therm KN
BK Levickí Patrioti BC Prievidza BC Prievidza BK Levickí Patrioti
BK Inter Incheba BA Iskra Svit Iskra Svit BK Inter Incheba BA
8.10.2014  streda 8.11.2014  sobota
VŠEMvs Karlovka BA Iskra Svit Iskra Svit VŠEMvs Karlovka BA
BC Prievidza BK Inter Incheba BA BK Inter Incheba BA BC Prievidza
ŠKP Banská Bystrica BK Levickí Patrioti BK Levickí Patrioti ŠKP Banská Bystrica
MBK Handlová MBK Rieker Com Therm KN MBK Rieker Com Therm KN MBK Handlová
MBK SPU Nitra BK 04 AC LB SNV BK 04 AC LB SNV MBK SPU Nitra
11.10.2014  sobota 12.11.2014  streda
BK 04 AC LB SNV VŠEMvs Karlovka BA VŠEMvs Karlovka BA BK 04 AC LB SNV
MBK Rieker Com Therm KN MBK SPU Nitra MBK SPU Nitra MBK Rieker Com Therm KN
BK Levickí Patrioti MBK Handlová MBK Handlová BK Levickí Patrioti
BK Inter Incheba BA ŠKP Banská Bystrica ŠKP Banská Bystrica BK Inter Incheba BA
Iskra Svit BC Prievidza BC Prievidza Iskra Svit
15.10.2014  streda 15.11.2014  sobota
VŠEMvs Karlovka BA BC Prievidza BC Prievidza VŠEMvs Karlovka BA
ŠKP Banská Bystrica Iskra Svit Iskra Svit ŠKP Banská Bystrica
MBK Handlová BK Inter Incheba BA BK Inter Incheba BA MBK Handlová
MBK SPU Nitra BK Levickí Patrioti BK Levickí Patrioti MBK SPU Nitra
BK 04 AC LB SNV MBK Rieker Com Therm KN MBK Rieker Com Therm KN BK 04 AC LB SNV
18.10.2014  sobota 19.11.2014  streda
MBK Rieker Com Therm KN VŠEMvs Karlovka BA VŠEMvs Karlovka BA MBK Rieker Com Therm KN
BK Levickí Patrioti BK 04 AC LB SNV BK 04 AC LB SNV BK Levickí Patrioti
BK Inter Incheba BA MBK SPU Nitra MBK SPU Nitra BK Inter Incheba BA
Iskra Svit MBK Handlová MBK Handlová Iskra Svit
BC Prievidza ŠKP Banská Bystrica ŠKP Banská Bystrica BC Prievidza
22.10.2014  streda 22.11.2014  sobota
VŠEMvs Karlovka BA ŠKP Banská Bystrica ŠKP Banská Bystrica VŠEMvs Karlovka BA
MBK Handlová BC Prievidza BC Prievidza MBK Handlová
MBK SPU Nitra Iskra Svit Iskra Svit MBK SPU Nitra
BK 04 AC LB SNV BK Inter Incheba BA BK Inter Incheba BA BK 04 AC LB SNV
MBK Rieker Com Therm KN BK Levickí Patrioti BK Levickí Patrioti MBK Rieker Com Therm KN
25.10.2014  sobota 26.11.2014  streda
BK Levickí Patrioti VŠEMvs Karlovka BA VŠEMvs Karlovka BA BK Levickí Patrioti
BK Inter Incheba BA MBK Rieker Com Therm KN MBK Rieker Com Therm KN BK Inter Incheba BA
Iskra Svit BK 04 AC LB SNV BK 04 AC LB SNV Iskra Svit
BC Prievidza MBK SPU Nitra MBK SPU Nitra BC Prievidza
ŠKP Banská Bystrica MBK Handlová MBK Handlová ŠKP Banská Bystrica
29.10.2014  streda 29.11.2014  sobota
VŠEMvs Karlovka BA MBK Handlová MBK Handlová VŠEMvs Karlovka BA
MBK SPU Nitra ŠKP Banská Bystrica ŠKP Banská Bystrica MBK SPU Nitra
BK 04 AC LB SNV BC Prievidza BC Prievidza BK 04 AC LB SNV
MBK Rieker Com Therm KN Iskra Svit Iskra Svit MBK Rieker Com Therm KN
BK Levickí Patrioti BK Inter Incheba BA BK Inter Incheba BA BK Levickí Patrioti
1.11.2014  sobota 3.12.2014  streda
BK Inter Incheba BA VŠEMvs Karlovka BA VŠEMvs Karlovka BA BK Inter Incheba BA
Iskra Svit BK Levickí Patrioti BK Levickí Patrioti Iskra Svit
BC Prievidza MBK Rieker Com Therm KN MBK Rieker Com Therm KN BC Prievidza
ŠKP Banská Bystrica BK 04 AC LB SNV BK 04 AC LB SNV ŠKP Banská Bystrica
MBK Handlová MBK SPU Nitra MBK SPU Nitra MBK Handlová
Základná časť 3/4 Základná časť 4/4
6.12.2014  sobota 21.1.2015  streda
MBK SPU Nitra VŠEMvs Karlovka BA VŠEMvs Karlovka BA MBK SPU Nitra
BK 04 AC LB SNV MBK Handlová MBK Handlová BK 04 AC LB SNV
MBK Rieker Com Therm KN ŠKP Banská Bystrica ŠKP Banská Bystrica MBK Rieker Com Therm KN
BK Levickí Patrioti BC Prievidza BC Prievidza BK Levickí Patrioti
BK Inter Incheba BA Iskra Svit Iskra Svit BK Inter Incheba BA
17.12.2014  streda 24.1.2015  sobota
VŠEMvs Karlovka BA Iskra Svit Iskra Svit VŠEMvs Karlovka BA
BC Prievidza BK Inter Incheba BA BK Inter Incheba BA BC Prievidza
ŠKP Banská Bystrica BK Levickí Patrioti BK Levickí Patrioti ŠKP Banská Bystrica
MBK Handlová MBK Rieker Com Therm KN MBK Rieker Com Therm KN MBK Handlová
MBK SPU Nitra BK 04 AC LB SNV BK 04 AC LB SNV MBK SPU Nitra
20.12.2014  sobota 28.1.2015  streda
BK 04 AC LB SNV VŠEMvs Karlovka BA VŠEMvs Karlovka BA BK 04 AC LB SNV
MBK Rieker Com Therm KN MBK SPU Nitra MBK SPU Nitra MBK Rieker Com Therm KN
BK Levickí Patrioti MBK Handlová MBK Handlová BK Levickí Patrioti
BK Inter Incheba BA ŠKP Banská Bystrica ŠKP Banská Bystrica BK Inter Incheba BA
Iskra Svit BC Prievidza BC Prievidza Iskra Svit
27.12.2014  sobota 31.1.2015  sobota
BC Prievidza VŠEMvs Karlovka BA VŠEMvs Karlovka BA BC Prievidza
ŠKP Banská Bystrica Iskra Svit Iskra Svit ŠKP Banská Bystrica
MBK Handlová BK Inter Incheba BA BK Inter Incheba BA MBK Handlová
MBK SPU Nitra BK Levickí Patrioti BK Levickí Patrioti MBK SPU Nitra
BK 04 AC LB SNV MBK Rieker Com Therm KN MBK Rieker Com Therm KN BK 04 AC LB SNV
3.1.2015  sobota 11.2.2015  streda
MBK Rieker Com Therm KN VŠEMvs Karlovka BA VŠEMvs Karlovka BA MBK Rieker Com Therm KN
BK Levickí Patrioti BK 04 AC LB SNV BK 04 AC LB SNV BK Levickí Patrioti
BK Inter Incheba BA MBK SPU Nitra MBK SPU Nitra BK Inter Incheba BA
Iskra Svit MBK Handlová MBK Handlová Iskra Svit
BC Prievidza ŠKP Banská Bystrica ŠKP Banská Bystrica BC Prievidza
7.1.2015  streda 14.2.2015  sobota
VŠEMvs Karlovka BA ŠKP Banská Bystrica ŠKP Banská Bystrica VŠEMvs Karlovka BA
MBK Handlová BC Prievidza BC Prievidza MBK Handlová
MBK SPU Nitra Iskra Svit Iskra Svit MBK SPU Nitra
BK 04 AC LB SNV BK Inter Incheba BA BK Inter Incheba BA BK 04 AC LB SNV
MBK Rieker Com Therm KN BK Levickí Patrioti BK Levickí Patrioti MBK Rieker Com Therm KN
10.1.2015  sobota 18.2.2015  streda
BK Levickí Patrioti VŠEMvs Karlovka BA VŠEMvs Karlovka BA BK Levickí Patrioti
BK Inter Incheba BA MBK Rieker Com Therm KN MBK Rieker Com Therm KN BK Inter Incheba BA
Iskra Svit BK 04 AC LB SNV BK 04 AC LB SNV Iskra Svit
BC Prievidza MBK SPU Nitra MBK SPU Nitra BC Prievidza
ŠKP Banská Bystrica MBK Handlová MBK Handlová ŠKP Banská Bystrica
14.1.2015  streda 21.2.2015  sobota
VŠEMvs Karlovka BA MBK Handlová MBK Handlová VŠEMvs Karlovka BA
MBK SPU Nitra ŠKP Banská Bystrica ŠKP Banská Bystrica MBK SPU Nitra
BK 04 AC LB SNV BC Prievidza BC Prievidza BK 04 AC LB SNV
MBK Rieker Com Therm KN Iskra Svit Iskra Svit MBK Rieker Com Therm KN
BK Levickí Patrioti BK Inter Incheba BA BK Inter Incheba BA BK Levickí Patrioti
17.1.2015  sobota 28.2.2015  sobota
BK Inter Incheba BA VŠEMvs Karlovka BA VŠEMvs Karlovka BA BK Inter Incheba BA
Iskra Svit BK Levickí Patrioti BK Levickí Patrioti Iskra Svit
BC Prievidza MBK Rieker Com Therm KN MBK Rieker Com Therm KN BC Prievidza
ŠKP Banská Bystrica BK 04 AC LB SNV BK 04 AC LB SNV ŠKP Banská Bystrica
MBK Handlová MBK SPU Nitra MBK SPU Nitra MBK Handlová